Współpraca


Współpraca


Chcielibyśmy zachęcić Państwa do współpracy na zasadach partnerskich w zakresie dystrybucji oświetlenia ogrodowego. Zapewniamy najwyższą jakość produktów oraz nowoczesny, przyciągający uwagę design.

W naszej ofercie znajdą Państwo produkty dedykowane na rynek Niemiecki, Szwecki, Duński, Norweski i Rosyjski.

Przez sklep jasnyswiat.pl mogą Państwo zamówić pojedyńcze przykładowe produkty, zapoznając się z asortymentem, jakością oraz uikatowym wzornictwem.


Proponujemy współpracę na bardzo dogodnych warunkach, i jesteśmy przekonani, że oferowane przez nas oświetlenie z pewnością przyczyni się do uatrakcyjnienia Państwa oferty, a zadowoleni klienci będą niejednokrotnie do Państwa powracać.


Sklep prowadzony jest przez firmę G&K Logistic POLAND.

G&K Logistic POLAND to grupa holdingowa zarządzana przez profesjonalistów z szerokim doświadczeniem. Służymy, jako pomost pomiędzy Europą Środkowo-Wschodnią a Azją, w szczególności Hongkongiem i Chinami.


W naszej firmie cenimy sobie rzetelność i solidność.


G&K Logistic Poland
 


"W sprzedaży
bardzo ważnym elementem jest trafna selekcja produktu. Dzięki możliwości zakupu pojedynczego towaru poprzez sklep jasnyswiat.pl mogą Państwo sprawdzić jakość towaru przed zakupem wikszej ilości. Gorąco polecamy tą formę testowania - jest ona najbardziej efektywna i pozwala uniknąć pomyłek."


G&K

ZADZWOŃ +48 222 502 575
lub pisz do nas na adres sklep@jasnyswiat.pl i spytaj o możliwości współpracy.Porównaj naszą jakość, ceny i sprawdź ile możesz zyskać!

''
ZOBACZ FILMY DEMO
NASZYCH PRODUKTÓW
Aktualna oferta sklepu [TUTAJ]G&K Logistic POLAND
ul. Parkowa 31B, 05-120 Legionowo
mail: sklep@jasnyswiat.pl

 

 

Szukasz Rabatów?Gratis

(48) 222 502 575

sklep@jasnyswiat.pl