O firmie

http://www.jasnyswiat.pl/img/logo-startpage.png


O firmie


Sklep jasnyswiat.pl prowadzony jest przez przez firmę G&K Logistic POLAND.


G&K Logistic POLAND to grupa zarządzana przez profesjonalistów z szerokim doświadczeniem. Służymy, jako pomost pomiędzy Europą Środkowo-Wschodnią a Azją, w szczególności Hongkongiem i Chinami.

Działając, jako koordynatorzy, oferujemy usługi konsultingowe w obydwu tych regionach dla inwestorów, którzy planują poszerzyć i wzmocnić swoją pozycję na rynku. Nasza działalność rozkłada się na wiele działów by lepiej sprostać oczekiwaniom klienta.

jasnyswiat.pl
Dbamy, aby nasz towar zawsze był najwyższej jakości i spełniał wysokie wymagania klientów. Nasza firma specjalizuje się w dostarczaniu profesjonalnych rozwiązań oświetleniowych w oparciu o technologię LED, zarówno dla firm czy instytucji oraz osób prywatnych. Oferujemy szeroką paletę nowoczesnych i energooszczędnych źródeł światła, opraw oświetleniowych i systemów iluminacji na diodach LED:

-dekoracyjne
-architektoniczne
-użytkowe
-zewnętrzne i wewnętrzne
-iluminacje świetlne ogrodów, budynków, wnętrz.


Wartością nadrzędną jest dla nas profesjonalna obsługa klientów, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby transakcje przeprowadzone były szybko i sprawnie.

Dostawy realizujemy kompleksowo, jak również zamówienia detaliczne. Staramy się sukcesywnie wzbogacać ofertę firmy, aby móc zagwarantować naszym klientom jak największy wybór i satysfakcję z dokonanych zakupów.

Jesteśmy solidnym i profesjonalnym partnerem w interesach.

Więcej informacji uzyskają Państwo kontaktując się z nami telefonicznie lub mailowo.W sprawach jasnyswiat.pl zachęcamy do kontaktu bezpośrednio z naszym biurem w Polsce:


G&K Logistic POLAND ul. Parkowa 31B, 05-120 Legionowo tel. (48) 222 502 575 mail: info@jasnyswiat.pl web:http://www.jasnyswiat.pl NIP: 524-145-83-87


Szukasz Rabatów?Gratis

(48) 222 502 575

sklep@jasnyswiat.pl